Portal gdansk.pl
Gdańsk
Sport
RowerowyGdańsk
Kąpieliska
Bursztyn
GOKF
UBC
BIP
Kontakt
Centrum Ratownictwa Wodnego
telefon czynny całodobowo
tel. +48 601 689 970

Zgłaszanie zanieczyszczeń oraz uwag
telefon czynny całodobowo
tel. +48 58 524 18 53

Kąpieliska Morskie
kierownik - Łukasz Iwański
tel. +48 58 302 36 99
e-mail: Łukasz Iwański 

Aktywnie w dzielnicy Chełm

Mieszkańcy dzielnicy Chełm poszukujący ciekawych pomysłów na aktywne spędzanie czasu powinni zainteresować się ofertą Gdańskiego Ośrodka Sportu. Warto skorzystać z możliwości, jakie oferuje Pływalnia Chełm z nowymi, niższymi cenami karnetów oraz szeregiem ciekawych zajęć, nie tylko w wodzie, dla osób w różnym wieku.

Pływalnia Chełm przy ul. Chałubińskiego już od ponad 10 lat jest ważnym ośrodkiem rekreacyjnym na mapie miasta. Duży basen posiada sześć torów, w tym dwa do szybkiego pływania. Dwie małe niecki służą nauce pływania dla najmłodszych oraz do organizacji zajęć sportowych. Do dyspozycji klientów pływalni jest również nowo wybudowana sauna.

Fot.

Gdańska pływalnia jest doskonałym miejscem do nauki pływania. Można pływać rekreacyjnie, wziąć udział w zajęciach sportowych, tj. aqua aerobik, hydro fitness, aquacycling czy hokej podwodny. Instruktorzy prowadzą treningi pływackie, przygotowujące np. do startu w triathlonie czy do egzaminów pływackich. Dodatkowo, podczas ferii zimowych, GOS zaprasza młodych mieszkańców oraz rodziny Gdańska na zajęcia, na które obowiązują promocyjne stawki cenowe.

Zakupu biletów jednorazowych oraz karnetów można dokonać teraz przez internet. Dedykowany panel sprzedażowy dostępny jest na stronie plywalniegdansk.pl. Tam też można znaleźć szczegółowy cennik wejść. Oprócz tego, nadal można kupować wejściówki w kasie pływalni.

Również na Pływalni Chełm Gdański Ośrodek Sportu organizuje zajęcia w ramach programu „Aktywuj się w Gdańsku”.

Fot.

Aktywuj się w ratownictwie wodnym, to cykl bezpłatnych zajęć doskonalących umiejętności pływackie z elementami ratownictwa. W tajniki gry w hokej podwodny wprowadzają doświadczeni zawodnicy gdańskiego klubu hokeja podwodnego. Zajęcia będą prowadzone w myśl zasady nauka poprzez zabawę. Przeznaczone są one dla dzieci w wieku 10-15 lat, które potrafią pływać. Ostatnią propozycję stanowi gimnastyka dla seniora. To zajęcia o średnim stopniu intensywności, skierowane głownie do osób w wieku 50+. Obejmują trening zdrowotny z elementami pilatesu, jogi, tai chi, aerobiku, szkoły zdrowych pleców, gimnastyki ogólnorozwojowej i relaksacji. Duży nacisk będzie położony na ćwiczenia lecznicze i przeciwbólowe.

Szczegółowe informacje o terminach zajęć dostępne są na stronie aktywujsiewgdansku.pl.


Data publikacji: 06.11.2017 09:56
Ostania modyfikacja: 0000-00-00 00:00:00
 
Kąpieliska:
-----------------------------------------------
Atrakcje:
-----------------------------------------------
Infrastruktura:
   
Partnerzy:
logo wmbp...  logo ug...  logo giwk...  www.gdansk.pl...  www.gdansksport.pl...  
© Copyright Urząd Miejski w Gdańsku
Kancelaria Prezydenta ¤ Referat Multimedialny
ul. Nowe Ogrody 8/12 ¤ 80-803 Gdańsk
Page generated in 0.3858 seconds.